Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Meble gabinetowe - Krzesła biurowe

STRONA POKAZOWA - FIRMA JUŻ NIE ISTNIEJE
Jeżeli potrzebujesz dynamiczej strony internetowej skontaktuj się ze mną:
Łukasz Ciupek   e-mail:
lukasz.ciupek@gmail.com    Gadu-Gadu: 2352142
Jeżeli chcesz zobaczyć ceny poszczególnych elementów to musisz się zalogować.
  Login:   Hasło:
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany, proszę wypełnić Formularz rejestracyjny

Wyszukiwarka:
Szanowni Państwo,

Zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej, stworzonej po to, aby ułatwić Państwu poznanie i dobór najlepszego wyposażenia swojego miejsca pracy w meble i fotele biurowe.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno najnowocześniejsze systemy mebli biurowych i mebli gabinetowych jak i meble bardziej tradycyjne, oraz meble z półki ekonomicznej. Jednocześnie z ogromnej oferty na meble biurowe, jaka istnieje na polskim rynku, wyselekcjonowaliśmy tych producentów, którzy są znani z jakości swoich wyrobów, reprezentują nowoczesny design, i nieustannie opracowują nowe rozwiązania w dziedzinie ergonomii.

Dlatego współpracujemy z najlepszymi:
meble biurowe i meble gabinetowe reprezentują u nas firmy MDD, MEBELUX, EURONOWA, GDB, POLTECH, BIURO I MEBLE
Fotele gabinetowe i krzesła biurowe reprezentuje asortyment najbardziej znanych producentów: PROFIm, BEJOT, NOWY STYL, DZIEDZIC, SITAG, REAL, L.KLEIBER.

Jak Państwo pewnie zauważycie nasza oferta została opracowana bardzo szczegółowo, aby nasi klienci na etapie poszukiwań mieli maksimum informacji o konkretnym meblu czy fotelu. Kształty, wymiary, materiały i kolory - to wszystko jest do Państwa dyspozycji jeśli chcecie samodzielnie skompletować meble do swojego biura. Więcej informacji można uzyskać dzwoniąc do naszego Biura Handlowego. Biuro, gabinet, sala konferencyjna czy recepcja – pomożemy zaaranżować Państwu i wycenić każde z takich pomieszczeń. Aranżacje są bezpłatne i możemy je wykonać zarówno wg planów nam przesłanych, jak i pomiarów zebranych bezpośrednio w pomieszczeniu klienta.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo WSZYSTKIE rodzaje mebli biurowych. Oznacza to, że oprócz biurek i szaf można zamówić u nas stoły konferencyjne, ścianki działowe, szafy metalowe i sejfy. Przy wyborze foteli biurowych i gabinetowych pamiętajcie Państwo o naszej ofercie na krzesła do sal konferencyjnych, oraz na sofy i fotele do poczekalni i recepcji.

Jak się poruszać po ofercie?
Meble biurowe – kategoria obszerna, ale w naszej ofercie oznacza to systemy meblowe przewidziane jako podstawowe stanowiska dla pracowników biurowych. Każdy system cechuje specyficzny stelaż biurka z blatami o różnych wymiarach i kształtach (np. system ERGONOMIC, TEN). Wśród biurek rozróżniamy biurka proste, biurka kształtowe, biurka ergonomiczne, biurka menadżerskie. Do danego systemu należą również stoły konferencyjne wyszczególnione dodatkowe w osobnym dziale oferty. Do biurek przewidziane są kontenery o różnych wymiarach i zastosowaniach (np. file) – zarówno mobilne, chowane pod blat stołu jak i dostawiane do wysokości biurka, zwiększające powierzchnię stanowiska pracy. Podobną rolę pełnią dostawki i przystawki stosowane przy różnych konfiguracjach biurek pracowniczych. Ofertę danego zestawu mebli pracowniczych uzupełniają szafy, ścianki działowe. Elementy te na ogół są wspólne dla kilku systemów danego producenta (np. SPIRO i ALFA produkcji MDD oraz VIK i EKO tworzone przez SVENBOX) i posiadają wspólną kolorystykę.

Meble gabinetowe – meble przeznaczone dla osób na stanowiskach kierowniczych bądź do kancelarii i gabinetów, w których meble szczególnie muszą podkreślać prestiż i styl. Wyróżnia je wyższa jakość wykonania, duże rozmiary biurek gabinetowych, design, inny rodzaj zastosowanych w produkcji materiałów (np. grubsze blaty stołów, łączona kolorystyka, elementy szklane itp.). Posiadają swoją odrębną paletę barw. Szafy i komody gabinetowe oraz kontenery do biurek gabinetowych są przypisane tylko do danego systemu. Niektóre gabinety można wykonać w okleinie naturalnej – fornirze. Każdy system posiada stół konferencyjny i niski stolik okolicznościowy.

Lady recepcyjne – to solidne wizytówki firm, w których stoją i jednocześnie najlepsze osiągnięcia producentów mebli biurowych, stanowiąc probierz ich designu i poziomu technologicznego. W tym temacie firma ACTIVE SQUAD szczególnie nalega na konsultacje z naszymi przedstawicielami ze względu na złożoność problemów związanych z właściwym wykorzystaniem przestrzeni pod lady recepcyjne.

Szafy biurowe – jako samodzielny dział nie istnieją, ale są w każdej ofercie systemu pracowniczego mebli biurowych. Poszczególni producenci stosują własne wymiary szaf, ale wszyscy mają w swoim asortymencie: szafy aktowe, szafy ubraniowe, pomocniki, szafy żaluzjowe, szafy z drzwiami przesuwnymi, regały aktowe otwarte, regały aktowe zamknięte, regały aktowe półotwarte, regały aktowe z drzwiami szklanymi, szafki do wysokości biurka, szafy z szufladami na file, szafy kartotekowe.

Stoły konferencyjne – w tym dziale zebraliśmy stoły konferencyjne pochodzące z różnych systemów. Zarówno meble pracownicze jak i meble gabinetowe posiadają własne stoły, zarówno pojedyncze jak i łączone. Jednak duże sale konferencyjne wymuszają zastosowania stołów wielomodułowych, które można łączyć i ustawiać w różnych konfiguracjach.

Krzesła pracownicze – inne nazwy to krzesła obrotowe, fotele obrotowe lub fotele biurowe - wszystkie siedziska spełniające normy przeznaczenia do pracy przy stanowiskach biurowych posiadające podstawy na kółkach, regulację wysokości siedziska i głębokości oparcia oraz podłokietniki. Jak bardzo jest to kategoria szeroka – wystarczy spojrzeć na naszą ofertę, obejmującą zarówno krzesła pracownicze w najprostszej formie, jak i bardziej zaawansowane technologicznie. Większość krzeseł pracowniczych ma możliwość zastosowania zamiast stałych - regulowane podłokietniki, zsynchronizowaną, pneumatyczną regulację głębokości oparcia niekiedy również regulowaną głębokość siedziska. Cena krzesła pracowniczego przede wszystkim zależy od rodzaju tapicerki w nim zastosowanej, w dalszej kolejności od rodzaju i koloru stelaża i mechanizmów regulacji. Strony prezentujące daną rodzinę krzeseł zawierają również prezentację tapicerek stosowanych przez producenta. Nie da się ukryć, że zalety ergonomiczne krzeseł (czytaj wygoda) rosną wraz z wymiarami poszczególnych modeli oraz ze stosowaniem przez producentów oprofilowania oparcia i siedziska. Uwaga! W ofercie znajdziecie Państwo również wersje pracownicze foteli gabinetowych (np. SEDNA producent PROFIM lub PARTNER producent BEJOT).

Fotele gabinetowe – w tym dziale zawarliśmy ofertę na fotele odpowiadające potrzebom gabinetów, jak też wyróżniające się swoimi rozmiarami, zaawansowaniem technologicznym i materiałowym spośród zwykłych foteli obrotowych.

Krzesła stacjonarne i konferencyjne – ten dział zawiera zarówno krzesła stacjonarne skonstruowane wyłącznie z przeznaczeniem do sal konferencyjnych lub poczekalni jak też konferencyjne wersje krzeseł biurowych i foteli gabinetowych.

Poczekalnie – dział ten zawiera naszą ofertę na sofy, fotele, ławki i łączone siedziska przeznaczone do wykorzystania w poczekalniach i recepcjach. Sofy mogą być również wykorzystywane jako siedziska przy stolikach okolicznościowych lub kącikach wypoczynkowych w gabinetach i biurach.

Ścianki działowe – podobnie jak szafy biurowe – samodzielnie nie istnieje, ale wszystkie systemy w ofercie na meble pracownicze posiadają własne zestawy ścianek działowych. Zaliczamy do nich również: ścianki tapicerowane, ścianki działowe przeszklone, ścianki działowe płytowe, panele tapicerowane, panele płytowe, przegrody i przesłony między biurkami pracowniczymi.

Meble metalowe – są reprezentowane głownie przez dwóch znanych producentów mebli metalowych i warsztatowych: LITPOL oraz MAALOW. W naszej ofercie znajdziecie Państwo min.: szafy metalowe aktowe, szafy wzmacniane, szafy metalowe z szufladami na file, metalowe szafy kartotekowe, szafy metalowe ze schowkami, szafy metalowe z żaluzją, metalowe szafy ubraniowe oraz sejfy.

Ponadto służymy ofertą na meble hotelowe i kawiarniane, oraz na krzesła szkolne i audytoryjne.

Strona była wyświetlona 362 razy
 
       Strona główna      Firma       Oferta       Usługi       Kontakt        Katalog
 
Webmaster: Łukasz Ciupek
e-mail:
lukasz.ciupek@gmail.com
Gadu-Gadu: 2352142